Forum Trabzon tatile renk katacak

23 Ocak 2014 Perşembe

Forum Trabzon, yarıyıl tatili için birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler hazırladı. Çocuk tiyatroları, resim atölyeleri, ödüllü yarışmalar ve keyifli performanslar Forum Trabzon’da dolu dolu bir yarıyıl tatili geçirmek isteyen herkesi bekliyor

forum-trabzon-tatile-renk-katacak

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, keyifli etkinlikleriyle yarıyıl tatiline renk katmak isteyen 7’den 70’e herkesin buluşma noktası olmayı bekliyor. Forum Trabzon’da düzenlenecek birbirinden farklı etkinlikler karne heyecanı yaşayan çocuklar, ebeveynleri ve içindeki çocuğu yaşatanlara birbirinden eğlenceli alternatifler sunuyor.

Pedalları en hızlı sen çevir, iPad Mini’yi kap!
Forum Trabzon’dan 24-30 Ocak günlerinde aynı gün içerisinde toplam 100 TL ve üzeri alışveriş yapan 6 yaş ve üzerindeki tüm ziyaretçiler 13.00-21.00 saatleri arasında düzenlenecek Spin Slot Car etkinliğiyle, yarışmacılar interaktif olarak pedalları çevirecek ve en hızlı olmaya çalışacak. Her günün en hızlı yarışmacısı sürpriz hediyeler kazanırken; yedi günün sonunda günün birincileri arasında yapılacak yarışmada bir kez daha en hızlı olmayı başaran yarışmacı, iPad Mini’nin sahibi olacak.

Çocuklar hem eğlenecek hem öğrenecek
Çocukların el becerilerini geliştirirken aynı zamanda keyifli zaman geçirecekleri origami ve resim atölyesi, 1-5 Şubat günlerinde 12.00-18.00 saatleri arasında Forum Trabzon’un minik ziyaretçilerini bekliyor. Birbirinden keyifli ve eğlenceli çocuk tiyatroları ise aynı tarihler arasında saat 15.00 ve 18.00’de günde iki kez perdelerini minik seyirciler için açacak. Üstelik birbirinden neşeli maskotlar da çocukları eğlendirmek için Forum Trabzon’da olacak.

Eğlenceli dev baloncuk Forum Trabzon’da
Dünyayı dolaşan ve gittiği her ülkede sadece küçüklerin değil, büyüklerin de büyük ilgisiyle karşılaşan Trendy Bubble Show, köpük ve kabarcıklarla muhteşem bir şova imza atmak için Forum Trabzon’a geliyor. 6-7-8 Şubat günlerinde saat 14.30-16.30 ve 18.30’da yapacakları gösterilerle ziyaretçilerle buluşacak Trendy Bubble Show, çocukları da sahneye davet ederek şova renk katacak. Çocuklar, dev köpüklerin içine alınarak benzersiz bir deneyim yaşama fırsatı bulacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri