Forum Trabzon turizmin hizmetinde

19 Ekim 2015 Pazartesi

Sunduğu alışveriş ortamı ve etkinliklerle büyük beğeni toplayan Forum Trabzon, yaz boyunca turistlere yönelik hizmet ve çalışmalarıyla kenti ziyaret eden turistlerin uğrak noktası olmayı başardı

forum-trabzon-turizmin-hizmetinde

Doğu Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi Forum Trabzon, şehirde yaşayanlar kadar Trabzon’u ziyaret eden yerli ve yabancı misafirlerden de büyük ilgi görüyor. Forum Trabzon’a gelen turist sayısı, her geçen yıl istikrarlı olarak artış kaydediyor.

Forum Trabzon yaz döneminde turistlere yönelik gerçekleştirdiği çalışmalarla alışveriş ve eğlence için uğrak noktası olmayı başardı. Bu yıl Trabzon ve çevresinde gezilip görülebilecek yerlere ilişkin fotoğraf ve detaylı bilgi içeren bir akıllı harita hazırlatan Forum Trabzon yönetimi, böylece kente gelen turistlerin ellerinden düşürmedikleri bir bilgi kaynağı sundu. Toplam 30 bin adet basılan haritanın QR kod ile desteklenmesi büyük beğeni topladı.


Turistler Forum Trabzon’da kazandı
Yabancı uyruklu konuklara ayrıca Forum Trabzon bünyesinde faaliyet gösteren çok sayıda  markanın indirim ve promosyonlarını kapsayan indirim çeki hediye edildi. Sadece Forum Trabzon’da geçerli olan indirim çeklerinden 15 bin adet basılarak turistlere dağıtıldı.

Bu çek ve broşürler, Turizm İl Müdürlüğüne bağlı danışma ofislerinde, müzelerde, Trabzon ve Uzungöl’deki otellerin resepsiyonlarında, turizm acentelerinde, havaalanı dış hatlar yolcu girişinde ve Forum Trabzon Danışma Masasından turistlere ulaştırıldı.


3 bin turist geldi
Forum Trabzon’un büyük ilgi gören uygulamalarından biri de yabancı uyruklu misafirler için hayata geçirdiği servis hizmeti oldu. Trabzon Merkez, Yomra ve Beşirli arasında turistlerin yoğun konaklama yaptıkları otellerle Forum Trabzon arasında hizmet veren özel servis aracı yaz sonuna kadar yaklaşık 3 bin turisti alışveriş merkezine taşıdı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri