Forum Trabzon’dan Paris’e

09 Ekim 2014 Perşembe

Forum Trabzon, Forum Fashion Week kapsamında düzenlediği çekiliş kampanyasıyla bir şanslı çifte, Avrupa’nın moda başkenti Paris’e seyahat hediye ediyor

forum-trabzondan-parise

Türkiye genelinde bu yıl 5’inci kez düzenlenen Forum Fashion Week, Forum Trabzon’da özel defileler, moda sohbetleri, sürpriz çekiliş kampanyası ve indirimlerle dopdolu alışveriş keyfiyle moda rüzgarları estirdi.

Forum Fashion Week’in ilk günkü konuğu, ünlü manken ve sunucu Çağla Şikel moda sohbetleriyle konuklara 2015’e dair stil önerilerinde bulundu. Etkinliğin ilk gününde saat 18.00’den sonra ilan edilen ‘Alışveriş Gecesi’yle Forum Trabzon mağazaları özel indirim kampanyaları düzenledi.
Forum Trabzon’da Carlos,Ali Tank, Burak Gacamer, Begüm Yılmaz, Beril Kayar ve Sema Şimşek gibi başarılı mankenlerin katılımıyla özel bir defile gerçekleşti. Defilenin en çarpıcı katılımcısı ise oğlu Demir’le ilk kez podyumda yürüyen ünlü isim Özlem Yıldız oldu. Konuklarımız moda ile dopdolu bir haftasonu geçirdi.

Forum Fashion Week kapsamında başlatılan çekiliş kampanyasıyla, Forum Trabzon bir şanslı çifte Avrupa’nın moda başkenti Paris’e seyahat hediye ediyor. 12 Ekim’e kadar Forum Trabzon’da toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan tüm ziyaretçiler, çekiliş sonunda eşi ya da bir arkadaşıyla birlikte Paris’e seyahat fırsatı yakalayacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri