Geleneksel ramazan Forum İstanbul’da

26 Haziran 2014 Perşembe

Forum İstanbul, fasıldan neyzen performansına, çocuklar için düzenlenecek oyunlardan ikramlara kadar pek çok yönüyle ramazan geleneğini yaşatacak

geleneksel-ramazan-forum-istanbulda

Forum İstanbul, Ramazan’ın geleneğine uygun şekilde iftar sonrası düzenleyeceği etkinliklerle tarihi direklerarası eğlencelerini yeniden yaşatmaya hazırlanıyor.

Etkinlikler kapsamında her Cuma Fasıl Heyeti, Cumartesi Sultan Kızlar konseri, Pazar günleri ise Neyzen ve Canlı DJ performansları Forum İstanbul ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak.

Ramazan ayı boyunca her Cuma, Cumartesi ve Pazar günü devam edecek etkinlikler ramazan coşkusunu ikiye katlarken, Forum İstanbul ziyaretçileri 23.00’a kadar alışverişin keyfini çıkarabilecek.

Ayrıca her hafta sonu çocuklar için özel hazırlanan atölyeler ve ramazan temalı canlı heykel gösterileri de ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşatacak. Etkinliklere katılan ziyaretçiler, Forum İstanbul’un lezzetli ramazan ikramlarından tatma fırsatını da yakalayacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri