Gökhan Kırdar Forum Aydın’ın 9’uncu yaşında sahneye çıktı

03 Ekim 2017 Salı

Dokuz yıldır sunduğu keyifli alışveriş ve renkli etkinliklerle Aydınlıların buluşma noktası olan Forum Aydın, kuruluş yıl dönümünde sevilen sanatçı Gökhan Kırdar’ı ağırladı

gokhan-kirdar-forum-aydinin-9uncu-yasinda-sahneye-cikti

Birçok sinema filmi, belgesel ve televizyon dizilerine yaptığı başarılı müziklerin yanı sıra “Yerine Sevemem”, “Üstüme Basıp Geçme”, “Tutunamadım” gibi duygusal şarkılarla milyonların sevgisini kazanan Gökhan Kırdar; Forum Aydın’ın 9’uncu yaşı kutlamaları kapsamında Aydınlılarla buluştu.

 

Etkinliğin ilk bölümünde ziyaretçiler, kendisi de Aydınlı olan sanatçının en sevilen şarkılarına eşlik etti. İkinci bölümde ise Gökhan Kırdar uluslararası 'Sky- Gen' Müzik ile İyileşme Projesi adı altında başlattığı, 'OQ' markasıyla sunduğu çalışmasını dinleyicilerle paylaştı. Bu çalışma, sanatçının özgün yorumuyla dünya tarihindeki tüm müzikle iyileşme yöntem ve tekniklerini içerisinde barındırıyor.

 

Yıllardır müziğin şifa yönünü inceleyen sanatçı konsere katılan Forum Aydın ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim yaşattı. Müzikle İyileşme Projesi’nin sosyal medya takipçileri olanlar konser sonrasında da sanatçıyla buluşarak sohbet etme imkanı buldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri