Gökhan Türkmen Carrefour Bursa’da

11 Şubat 2014 Salı

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde öncü şirketlerden biri olan Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi sevilen sanatçı Gökhan Türkmen’i ağırladı

gokhan-turkmen-carrefour-bursada

Yüzlerce Gökhan Türkmen hayranının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Türkmen, hayranlarını Sevgililer Günü’ne özel aşk şarkılarını seslendirdiği mini konser ile coşturdu. Yüreğim, Aşk lazım, Büyük İnsan ve Rüya şarkılarını seslendiren Türkmen, hayranlarından en çok istek alan şarkılarının başında gelen “Büyük İnsan” şarkısını hayranlarının katılımıyla seslendirdi.

Mini konser sonrası imza almak için Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde uzun kuyruklar oluşturan tüm hayranlarına imza dağıtan Gökhan Türkmen, hayranlarıyla fotoğraf da çektirdi.

Carrefour Bursa AVM, bin 900 metrekarelik bowling salonu ve bin 500 koltuk kapasiteli 6 salonlu sinemasıyla Bursa’da yalnız alışverişin değil aynı zamanda eğlencenin de merkezi konumunda. 2011’den beri yenilenen yüzüyle Bursalılara hizmet vermeye devam eden Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 100 bin metrekare alan üzerine kurulu yapısı ve 10 bin metrekarelik alana sahip CarrefourSA Hipermarket ile Teknosa, Bimeks, Koçtaş, Yataş, Flo, Koton, LCW, DeFacto, Joker gibi büyük mağazaların yanı sıra yerli ve yabancı 131 markaya, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri