Gülümsemenin büyüsü Agora’da

31 Aralık 2013 Salı

2013 yılı boyunca birçok değerli ismi ziyaretçileriyle buluşturan Agora Alışveriş Merkezi, yeni yılda da sürpriz konuklarıyla Agora Sohbetlerine devam ediyor

gulumsemenin-buyusu-agorada

Agora Alışveriş Merkezi, yeni yıla da sohbetleriyle giriş yapıyor. Yeni yılın ilk konuğu Psikolog Kutay Ürkmen oluyor. Ürkmen, 3 Ocak Cuma günü saat 16.00’da, “Gülümsemenin Büyüsü” ile izleyicilerle buluşacak.

1972 Ankara doğumlu olan Kutay Ürkmen, 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi’ndeki psikoloji lisans eğitimiyle eş zamanlı olarak pedagojik formasyon eğitimi alan Ürkmen, Wechsler Çocuklar İçin Zekâ Ölçeğinin ve Yetişkinler İçin Zeka Ölçeğinin uygulamalarını da yaptı. Psikolog Kutay Ürkmen, özel sektörde uzun yıllar yönetici olarak çalıştı ve yöneticilik kariyeri boyunca çalışanlarına ait eğitim ve gelişim planlamalarının yapılması, performans değerlendirme süreçlerinin iyileştirilmesi gibi alanlarda çalışmalar yapıp grup liderliği, çatışma yönetimi, çalışan motivasyonu, endüstriyel psikoloji zemininde işyeri veriminin arttırılmasına yönelik lokal eğitimler verdi.

3 Ocak Cuma günü “Gülümsemenin Büyüsü” konusu ile Kutay Ürkmen, günümüz yaşam koşullarını dikkate aldığımızda, gülümsemeyi ne kadar ihmal ettiğimizi ve unuttuğumuzdan bahsedecek.

Ürkmen, iş ilişkilerden sosyal ilişkilere ve hatta aile içi ilişkilere varıncaya dek birçok ilişkide gülümsemenin ne denli kıymetli ve bizi farklı kılan bir unsur olduğunu anlatmaya çalışacak. Ürkmen, “kendinize bir iyilik yapın, gelin gülümsemenin büyüsünü beraber keşfedelim” diyecek.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, yeni yıla gülümseyerek bir başlangıç yapmak için herkesi “Gülümsemenin Büyüsü” konulu söyleşiye davet etti. Noyan sözlerine, ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ile devam eden Agora Sohbetlerinde birbirinden farklı konu ve konukları ağırlamaya devam edeceklerini belirterek,  10 Ocak’ta Kişisel Gelişim Uzmanı Toprak Özmen, 17 Ocak’ta Kişisel Gelişim Uzmanı Beste Hancı, 24 Ocak’ta Diş Hekimi Kadir Demirel ve 31 Ocak’ta Psikolog Pınar Ersöz”ü konuk edeceklerinin bilgisini paylaştı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri