“Güvenlik Testi Günleri” Carrefoursa Ümraniye’de

16 Kasım 2012 Cuma

Otomobil sahiplerinin trafikte güvenli sürüş bilincini artırmak amacıyla Speedy Türkiye tarafından “Sürüş Güvenliğiniz Sorumluluğunuzdur” adı altında İçerenköy Carrefour AVM’de başlatmış olduğu güvenlik testleri günlerinin ikinci etabı, CarrefourSA Ümraniye AVM’de, Castrol ve Speedy İşbirliği başlıyor

guvenlik-testi-gunleri-carrefoursa-umraniyede

CarrefourSA Ümraniye AVM’de 16, 17 ve 18 Kasım günlerinde düzenlenecek olan organizasyonun ikinci etabında, araç sahipleri araçlarını Amortisör, Lastik, Lastik Hava Basıncı, Yağ Seviyesi, Antifiriz, fren Hidroliği, Akü, Zorunlu Ekipmanlar konusunda kontrolden geçirecek.  Ziyaretçiler, 3 gün boyunca aktivite alanında bulunan Castrol Info Team standını gezebilecek ve son teknolojiler konusunda bilgi alabilecek.
Araç testinden sorunsuz olarak çıkan araç sahiplerini çeşitli hediyelerle ödüllendirecek olan Speedy, çeşitli yarışmalarda katılımcılara 4 adet kış lastiği, Yağ ve Periyodik bakım hediyelerini sunacak. Aynı zamanda düzenlenecek “Castrol Kendini Dene” yarışmasında da katılımcıları gene sürpriz hediyeler bekliyor olacak.

Castrol Hipermarketler Satış Koordinatörü Neşe Yılmaz, “Otomotiv yağları sektörünün öncü markası Castrol olarak, motorda yüksek performans ve daha uzun motor ömrü için ileri teknolojik özelliklere sahip ürünlerimizle araç sahiplerinin her zaman yanındayız. Kaliteli ve araca uygun bir motor yağı, otomobilin performansı kadar, sürüş güvenliği için de büyük önem taşır. Bu Sürüş Güvenliği etkinliğinde, aktiviteye katılan sürücüleri motor yağları konusunda bilinçlendirmeyi amaçlıyoruz. Info Team adını verdiğimiz özel eğitimli ekibimiz, araç kullanıcılarına, otomobilin performansı ve yüksek motor ömrü için motor yağının ne kadar önemli olduğunu çeşitli deneylerle anlatıyor. Ayrıca düzenlediğimiz eğlenceli yarışmalarla ürünlerimizin teknik özellikleri hakkında da bilgiler veriyoruz. “Sürüş Güvenliğiniz Sorumluluğunuzdur” test günlerinde tüm araç sahiplerini standımıza bekliyoruz” dedi.

Speedy markasının bağlı olduğu Autority Group CEO’su Gür Yalman ise, organizasyonun ilk ayağında bin 550 aracın testten geçmesiyle birlikte birçok kişin katılımda bulunarak bilgilendirildiğini vurguladı ve sözlerine ekledi: “Organizasyonun ikinci etabında güvenlik testinden tam olarak geçen araç sahiplerini ödüllendireceğiz. İkinci etap da araç sahiplerinin konuya duyarlı olacaklarını düşünüyorum” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri