7’den 70’e herkesin müzik stüdyosu ANKAmall’da

07 Aralık 2015 Pazartesi

ANKAmall, kurduğu “Müzik Stüdyosu” ile bünyesinde müziğe de yer açtı

7den-70e-herkesin-muzik-studyosu-ankamallda

Nitelikli alışveriş yanında her geçen gün talebe paralel sayısı artan marka karması ile fark yaratan ANKAmall, etkinlikleri ve ziyaretçilerine sunduğu fırsatlarla da öncü olmayı sürdürüyor. Kültürel ve sanatsal faaliyetlerin hız kesmeden devam ettiği alışveriş merkezinde müzik stüdyosu ile ziyaretçiler aktif olarak sanatın bu dalının da içinde yer alma fırsatına sahip oluyor. Gün geçtikçe yenilenen, ilklerin öncüsü ANKAmall, yine bir ilke imza atıyor; bu kez de “müzik stüdyosu” hizmeti ile yeni yıl sürprizi yapıyor. 7’den 70’e tüm ziyaretçilerin yararlanabileceği müzik stüdyosunda hemen her türlü enstrüman, amatör ve profesyonel müzikseverleri bekliyor.


Çocuk, genç, yaşlı demeden herkesin hayatına müzikli dokunuş
Enstrüman öğrenmek isteyen minikler; müziği seven ancak buna imkan bulamayan gençlerden tutun da hayatı boyunca enstrüman çalmak isteyip de fırsat bulamayanlar… Hemen herkes danışman müzik hocası eşliğinde çeşitli enstrümanları kullanabilecek, hayatlarına müzikli bir dokunuş yapabilecek.
Dileyen gençlerin bireysel ya da grupları ile birlikte çalışmalarını yürütebilecekleri müzik stüdyosu belki de onların hayatlarında yeni kapılar açacak. Diğer faaliyetlerin yanı sıra sanata büyük önem veren ANKAmall, sunduğu bu imkan ile gençlerin hem müzikle iç içe olmasına, hem de onların hayatlarında yenilik ve sanatsal uğraşlar katmalarına yardımcı olmayı hedefliyor.


Otopark alanında kurulan ve tüm ihtiyaçlar düşünülerek hazırlanan müzik stüdyosunda elektrogitardan akordeona, asma davuldan piyanoya, perküsyona kadar hemen her türlü enstrüman bulunuyor. Stüdyoda önceden randevu alan ziyaretçiler müzik danışmanı eşliğinde çalışmalarını sürdürebilecek, ihtiyaç duydukları bilgileri de danışman müzik eğitmeni tarafından edinebilecek.


Müziğe ilk merhaba
Müzikle ilk kez tanışacak minikler için ise dileyen aileler, müzik kulağından tutun da hangi enstrümanın daha uygun olacağına kadar pek çok konuda danışman öğretmen tarafından aydınlatılacak. Küçük yaştaki çocukların müziğe olan yeteneklerini anlamak ve ilgilerini keşfedebilmek için danışmanlık hizmeti alabilecekleri müzik stüdyosu belki de geleceğin müzisyenlerine bir ilk merhaba olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri