ANKAmall personeline “Dünya Mağazacılar Günü” jesti

14 Aralık 2015 Pazartesi

12 Aralık Dünya Mağazacılar Günü’nde ANKAmall’dan personele büyük sürpriz

ankamall-personeline-dunya-magazacilar-gunu-jesti

Aralıksız sürdürdüğü etkinliklerle ziyaretçilerine farklı sürprizler sunan ANKAmall, bu kez kırmızı güllerle karşıladığı personeline jest yaparak Dünya Mağazacılar Günü’nü kutladı. 12 Aralık Dünya Mağazacılar Günü dolayısı ile girişlerin kırmızı halılar ile donatıldığı ANKAmall’da sabah mesaiye gelen personel büyük bir sürprizle karşılaştı. Çeşitli ikramlar ve kırmızı güllerle karşılanan personel, bu özel günü canlı müzik eşliğinde kutladı.


Her yıl 12 Aralık’ta kutlanan Retail Employees’ Day (Dünya Mağazacılar Günü) bu yıl daha da anlam kazandı. 2015’te geçirdiği renovasyon ile büyük bir yenilenme hamlesi gerçekleştiren ANKAmall, bu sürece katkı sağlayan personeline teşekkürlerini de sundu.


Ece Türkiye AŞ Kıdemli Alışveriş Merkez Müdürü Buğra Köse, bu önemli günü kutlarken personele teşekkürlerini sunmak istediklerini belirterek şunları söyledi: “Dünya Mağazacılar Günü her yıl önemi giderek artan bir gün olarak kutlanmaya devam ediyor. ANKAmall, ziyaretçisine verdiği değeri, onları daima güler yüzle karşılayan ve en iyi hizmeti sunmak için çırpınan personeline de veriyor. Buradaki mutluluk her yere yayılıyor. Bu sene büyük bir yenilenme çalışması ile kabuk değiştiren, çağın gereklerinin de üstüne çıkmak için büyük bir çalışma gerçekleştiren alışveriş merkezimizde gördüğümüz büyük ilgi bizi çok mutlu etti. ANKAmall’un konumu, mağaza çeşitliliği ve zengin marka karması, 6 bin araçlık otopark kapasitesi ve ulaşım kolaylığı gibi ziyaretçiye hitap eden önemli özelliklerine, başarılı şekilde sonuçlanan ve ziyaretçiye yenilenmiş bir ANKAmall sunan renovasyon süreci de eklenince, alışveriş merkezimizin çekiciliği de arttı. Bunda sadece yaşanan fiziki değişiklik, sunulan sosyal olanaklar, zengin etkinlik planlamalarının değil, personelimizin de payı büyük. İşte bu yüzden Dünya Mağazacılar Günü’nü kutlarken, onlara teşekkürlerimizi de sunmak istedik.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri