ANKAmall’da bayram şenliği heyecanı başladı

29 Haziran 2016 Çarşamba

Ramazan ayı boyunca rengarenk aktivitelerle ziyaretçilerini karşılayan ANKAmall, Ramazan Bayramı’na da şenliklerle damga vuracak

ankamallda-bayram-senligi-heyecani-basladi

Yoğun geçen ramazan ayının bitimine yakın, “ANKAmall Bayram Şenliği” heyecanı başladı. Dolu dolu bir şenlik programı hazırlayan alışveriş merkezi 7’den 70’e her yaştan ziyaretçiye unutulmaz bir bayram yaşatacak. 2 Temmuz’da başlayacak şenliklerde masal oyunlarından maskot çocuk danslarına kadar birbirinden renkli oyunlar yanında yüz boyama, illüzyon ve kukla gösterileri, pandomim şovları gibi eğlenceli aktiviteler ziyaretçilerle olacak. Ödüllü yarışmaların da yapılacağı etkinlikler her gün saat 16.00-19.00 arasında eksi birinci katta konumlanan düşler sahnesi noktasında gerçekleşecek ve 10 Temmuz’a kadar sürecek. Üstelik bu zaman zarfında “düşler sahnesi”  ve “ANKAmall Çocuk Kulübü” etkinlikleri de devam edecek.


Her gün çocuklara hediye çeki verilecek
Ramazan Bayramı şenlikleri eğlendirmekle kalmayacak ve minik ziyaretçiler bayram günlerinde hediyelere boğulacak. Çocuklara dağıtılacak olan mendillerin arasında yer alan hediye çekleri ile minikler çeşit çeşit armağanın da sahibi olacak.


Atölyede yapılan çikolatalar ziyaretçilere hediye edilecek
Bayrama özel çikolata ANKAmall’un hediyesi… Çikolata atölyesi ile çikolata yapmanın keyfini yaşarken yaptıkları çikolata da ANKAmall ziyaretçilerine hediye edilecek. 29 Haziran’da başlayacak çikolata yapım atölyesi 4 Temmuz gününe kadar sürecek. Bu tarihler arasında her gün iki seans halinde gerçekleşecek atölye saatleri de 15.00-16.00 ve 17.00-18.00 olacak. 150 TL ve üzeri alışveriş yaparak atölyeye kayıt yaptıran ilk 100 kişi bayram çikolatasını kendi yapma imkânına sahip olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri