Ankara Optimum sevenleri buluşturdu

13 Aralık 2012 Perşembe

Ankara Optimum Outlet’in 12.12.2012 tarihinde evlenmek isteyen çiftlere bir sürprizi oldu

ankara-optimum-sevenleri-bulusturdu

Takvimlerde sadece 100 yılda bir görülen 12.12.2012 tarihinde, Ankara Optimum Outlet yüzyılın son şanslı günü olarak adlandırılan bu özel günde evlenmek isteyen 12 çiftin saat 12.12‘de nikah törenine ev sahipliği yaptı.

Bu güne özel olarak süslenen buz pistinde çiftler “evet” dedikten sonra kendilerine özel tasarlanan pastalarını kesip sürpriz hediyelerin sahibi oldu.

Çiftlerin nikahını kıyan Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 12.12.2012 tarihiyle birlikte mutlu bir anı yaşadıklarını dile getirdi. Demirel, “Oldukça anlamlı bir günde 12 çiftimizin nikahını kıymak ayrı bir mutluluk kaynağı. Hep birlikte güzel bir anımız oldu. Bugün burada dünya evine giren tüm çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. Tabii bugünlerin anlamı daha farklı oluyor. 12.12.2012 tarihi unutulması zor bir tarih” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri