Aşkım Kapışmak yarın Metroport’ta

07 Mart 2013 Perşembe

Metroport AVM Dünya Kadınlar Günü’nde farklı bir etkinliğe sahne oluyor, iletişim uzmanı Aşkım Kapışmak Metroport ziyaretçilerine özel, aşkı anlatıyor

askim-kapismak-yarin-metroportta

Kitapları, verdiği eğitimler ve özellikle beden dilinin kullanımıyla ilgili açıklamalarıyla dikkat çeken iletişim Uzmanı Aşkım Kapışmak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Bahçelievler’de Metroport AVM’nin ziyaretçileriyle bir araya gelecek.

“Her kadın ve her erkek karşısındakinin kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak, acaba bana aşık mı sorusunun cevabını bilmek ister.” İşte beden diliyle aşkı anlamanın formülü de “Aşkımın Beden Dili’nde” diyen Aşkım Kapışmak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Metroport ziyaretçileriyle aşk dolu bir gün geçirecek.

Yarın (8 Mart) saat 16.30’da başlayacak etkinlikte, ünlü iletişim uzmanı hem katılımcıların sorularını yanıtlayacak hem de son kitabı “Aşkımın Beden Dili”ni imzalayacak. Aşkım Kapışmak ayrıca etkinliğe katılan ilk 100 kişiye de kitabını hediye edecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri