Banu Zorlu söyledi, Hakan Bilgin yarıştırdı

09 Mart 2015 Pazartesi

Banu Zorlu ile Hakan Bilgin, Meydan Merter AVM’de hayranlarıyla bir araya geldi

banu-zorlu-soyledi-hakan-bilgin-yaristirdi

Banu Noyan’ın organizasyonuyla sevenleriyle buluşan ikili, katılımcılara eğlenceli dakikalar yaşattı. Küçük Ağa dizisinin kötü kalpli Yeşim’i Banu Zorlu şarkılarıyla, dizinin Maho’su Hakan Bilgin ise yarışmalarıyla AVM müşterilerini hem güldürdü hem eğlendirdi. Kadınların ve çocuklarının ilgisinin büyük olduğu etkinlikte Hakan Bilgin bol bol hediye dağıttı.

Oyunculuk ve şarkıcılığı bir arada sürdüren Banu Zorlu, yeni bir single hazırladığını söyledi. Müzik dünyasının dahi çocuğu olarak tanınan Sinan Akçıl’dan beste aldığını söyleyen Zorlu: “Sinan bana muhteşem bir şarkı hazırladı. Bu yaz benim yazım olacak. Bomba gibi bir şarkıyla geliyorum. Sinan bir sürpriz yapıp, klipimde de oynayacak.” dedi.

Ortadoğu ve Arap ülkelerinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Zorlu, rol aldığı Küçük Ağa’nın çekimleri bittikten sonra Dubai’ye gideceğini de söyledi. Bir dizi konser ve imza gününe katılacağını belirten Zorlu, “Dubai’de birkaç firmadan reklam teklifi aldım. Ancak dizi çekimi ve konserlerden dolayı değerlendiremedim. Dizi tatile girdiğinde bu görüşmeleri yapmak için yola çıkacağım.” diye konuştu.

Dizi ve sahnelerden kazandığını sinemaya yatırmaya karar veren ve bir yapım şirketi kuran Zorlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Çok yakında hem yapımcı hem de başrol oyuncusu olarak kamera karşısına geçeceğim. Hemen ardından da bir Fransız filminde rol alacağım. Fransızcam iyi olduğu için zorlanacağımı düşünmüyorum.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri