Diesel Köklerine Geri Dönüyor

15 Eylül 2008 Pazartesi

Diesel yeni logosuyla meşhur Succesfull for living sloganını da rafa kaldırıyor. Diesel bu yeni değişimi yön değişiminden çok, Dieselin kalbindeki asiliği tekrar ateşleme olarak nitelendiriyor.

diesel-koklerine-geri-donuyor
Ünlü İtalyan markası, Sonbahar/Kış 08 reklam kampanyasında, her şeyin sorgulamaya açık ve yanlış cevabın olmadığı bir dünyada yorumu Diesel tutkunlarına bırakmak için bu kez kampanyanın birçok yönünü bilerek belirsiz bırakıyor. Dieselin hikayesindeki bu yeni dönem, cesaret ve gizemi beraberinde getiriyor ve markanın ünlü Succesfull for living sloganı artık tarih oluyor. Değişen Diesel logosu da markanın kışkırtıcı yeni yönünü yansıtıyor. Markanın bu yeni ilgi çekici iletişim stratejisi Wilbert Das yönetimindeki Diesel Creative Team tarafından oluşturuldu. Das ve ekibi bu kampanyada ilk kez Stockholmdaki FarFar ajans ile birlikte çalışarak yeni kampanyayı hayata geçirdiler. Kampanyanın fotoğraf çekimini ünlü fotoğrafçı John Scarisbrick, stil çalşamalarını ise Karin Smeds yürüttü. Kampanya fotoğraflarının karakteristik özelliği schizoid split screen tasarımındaki birbirine zıt film-stil görselleri, izleyenleri Dieselin evrenine alıyor ve duygu yüklü tuhaf hadiselere anlık bakış olanağı sağlıyor.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri