Disney Ankara’ya geliyor

10 Ekim 2013 Perşembe

Mickey ve arkadaşları Kentpark’a geliyor

disney-ankaraya-geliyor

“Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” Kentpark işbirliğiyle Ankara’ya geliyor.  Ankara’lı çocuklar 16-27 Ekim günleri arasında sevdikleri çizgi film kahramanlarıyla buluşacak. 

Müzikal gösteri, Kentpark’ta kurulacak olan Disney Live! Tiyatrosu’nda sahnelenecek. Mickey Mouse ve arkadaşları, “Küçük Deniz Kızı”, “Aladdin” ve Disney/Pixar’dan “Oyuncak Hikayesi”nin kahramanları aynı sahnede olacak.

Koreografisi Madonna’nın koreografı tarafından yapılan Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’nde, Beyonce, Black Eyed Peas, Baha Men gibi yabancı sanatçıların yanısıra, dünyada ilk defa Türkiye’den Sezen Aksu’nun bestelediği Kenan Doğulu’nun yorumladığı “Çakkıdı” parçası da yer alıyor.

Mickey, Minnie, Donald ile Goofy, Ariel, Sebastian ile Ursula, Yasmin, Aladdin'le Cin, Woody, Buzz ve Jessie’nin de aralarında bulunduğu 25’ten fazla Disney kahramanının yer aldığı “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” içeriğiyle, aktiviteleriyle, müzik ve hikayeleriyle 2-12 yaş arasındaki çocukların psikososyal gelişimine de yardımcı oluyor.

Gösterinin biletleri Biletix satış noktaları ve www.biletix.com adresinde satışa sunuluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri