Forum Çamlık’ta, 3 gün boyunca fotoğraf heyecanı yaşandı

11 Eylül 2012 Salı

Forum Çamlık ve Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği tarafından düzenlenen 2’nci Forum Çamlık Denizli Fotoğraf Buluşması 7, 8 ve 9 Eylül günleri arasında Forum Çamlık’ta gerçekleşti. Türkiye’deki tüm fotoğraf sanatçılarının davetli olduğu etkinliğin ödül töreninde buluşmaya katılan 99 katılımcı, toplamda 454 fotoğraf çekerek Pazar günü toplanan jüri üyelerini zorlu bir karar verme sürecine soktular. 1’incilik ödülü olan 3 bin TL’yi ise, yarışmaya Aydın’dan katılan Sibel Tataroğlu Altın aldı

forum-camlikta-3-gun-boyunca-fotograf-heyecani-yasandi

Sanat ve sanatçıyla özdeşleşen Forum Çamlık, Denizli’nin ulusal alanda tanıtımı için sanata verdiği desteği geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen ‘2’nci Forum Çamlık Denizli Fotoğraf Buluşması’ ile sürdürdü. Türkiye'nin dört bir tarafından katılım sağlayan fotoğraf sanatçıları, 7 Eylül Cuma gününden itibaren dereceye girebilmek ve en iyi görüntüleri yakalayabilmek için büyük çaba harcadılar. Fotoğraf maratonu özelliği taşıyan bu buluşmaya paralel olarak Forum Çamlık’ta, çeşitli fotoğraf workshop’ları da Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri ziyaretçiler ile buluştu.

Üç gün boyunca devam eden etkinlikte düzenlenen fotoğraf yarışması Pazar günü jürinin 99 katılımcının 454 fotoğraf arasından yaptığı oylama ile sonuçlandı. Ödül törenine katılan Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı Atilla Ağırbaş, ikincisi yapılan fotoğraf buluşmasına gösterilen yoğun ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Denizli'nin tanıtımına ve fotoğraf sanatının gelişmesine katkı sağlayan bu buluşmada oldukça renkli ve sanatsal açıdan yüksek değerde fotoğraflar bir araya geldiğini söyleyen Ağırbaş,  jürinin karar verme konusunda zor anlar yaşadığını ama sonunda aralarından en iyilerini seçmek durumunda olduklarını belirtti.

Yarışmanın 1’incisi Sibel Tataroğlu Altın 3 bin TL, 2’nci olan Murat İlhan 2 bin TL, 3’üncü Sedat Gökçe ise bin TL ile ödüllendirildi. Ödül alan fotoğraflar, 14 Eylül’den itibaren Forum Çamlık'ta sergilenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri