Forum Çamlık’ta Keremcem fırtınası esti

21 Aralık 2015 Pazartesi

Pop müziğin başarılı ismi ve ekranların sevilen oyuncusu Keremcem, 19 Aralık Cumartesi günü Forum Çamlık’da hayranlarıyla bir araya geldi

forum-camlikta-keremcem-firtinasi-esti

Yıl boyu süren etkinleriyle Denizlililerin beğenisini kazanan Forum Çamlık, kültür sanat etkinliklerine bir yenisini ekleyerek Keremcem’i Denizlili hayranlarıyla buluşturdu.


19 Aralık Cumartesi günü sabahın erken saatlerinde alışveriş merkezlerini doldurmaya başlayan binlerce Keremcem hayranı, sanatçıyı alkışlar ve çığlıklar eşliğinde karşıladı. Hayranları için geçmişten günümüze sevilen parçalarını seslendiren Keremcem, şarkılarını sevenleri ile hep bir ağızdan söyledi.

Sevenlerine keyifli ve coşkulu bir gün yaşatan Keremcem, albümlerini ve fotoğraflarını tek tek imzaladı.  Hayranları ile bol bol “selfie” çektiren sanatçı, küçük hayranları ile de ayrıca ilgilenmeyi ihmal etmedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri