“Forum Fashion Week” başlıyor

26 Eylül 2012 Çarşamba

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, top modeller Irmak Atuk, Tatyana, Şebnem Schaffer ve Şenay Akay, Forum Kayseri’ye geliyor

forum-fashion-week-basliyor

5, 6 ve 7 Ekim günleri arasında tüm Türkiye’de aynı anda düzenlenecek Forum Fashion Week, Forum Kayseri’de moda severlere unutulmaz anlar yaşatacak. Ünlü modacı Nur Yerlitaş, top modeller Irmak Atuk, Tatyana, Şebnem Schaffer ve Şenay Akay Kayserililerle buluşacak. 

‘Forum Fashion Week’ 5 Ekim Cuma günü saat 19.00’da Irmak Atuk, Tatyana, Şebnem Schaffer ve Şenay Akay’ın katılacağı defile ile başlayacak. Türkiye’nin top modelleri Forum Kayseri’de kurulacak dev podyumda 2013 trendlerini Kayserili moda severlerle paylaşacak.

Türkiye’nin ünlü modacılarından Nur Yerlitaş, 6 Ekim Cumartesi günü saat 17.00’de Forum Kayseri'de Kayserililer ile bir araya gelecek. Nur Yerlitaş Kayserililer ile hem moda ve son trendler üzerine sohbet edecek hem de imza dağıtacak.

6 Ekim Cumartesi günü 18.00 – 23.00 saatleri arasında Forum Kayseri’de özel indirim ve fırsatlarla alışveriş gecesi yaşanacak. 3 gün boyunca modanın nabzını elinde tutacak Forum Kayseri’de, defileler, özel indirimler ve avantajlar ile dev ekranlarda stilini yaratıp sürprizler kazanma şansı ve modaya dair her şey tüm Kayserilileri bekliyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri