Forum Kayseri Çocuk Kulübü ile minik doktorlar ve astronotlar işbaşında

31 Ocak 2014 Cuma

Forum Kayseri Çocuk Kulübü’nde başlayacak etkinlikler, eğlendirirken öğretiyor, çocukları hayalleriyle buluşturuyor

forum-kayseri-cocuk-kulubu-ile-minik-doktorlar-ve-astronotlar-isbasinda

Ziyaretçilerine şehrin merkezinde alışveriş ve keyif fırsatı sunan Forum Kayseri, minik ziyaretçileri için hazırladığı eğitici ve öğretici Çocuk Kulübü etkinlikleriyle çocuklara yaşıtlarıyla birlikte farklı ve keyifli vakit geçirme imkanı sunuyor.

28 Ocak’ta başlayan Forum Kayseri Çocuk Kulübü’nün her buluşmasında farklı bir etkinlik yapılacak. Çocuklar kimi zaman meslek atölyesiyle minik birer doktor, pilot, safarici ya da astronot olacak; kimi zaman geri dönüşüm atölyesiyle atık pet şişe, kağıt, karton kullanarak oyuncak ve süs eşyaları yapacak. Lego atölyesinde erkek çocuklar için Chima, kız çocuklar için Friends legoları ile çocuklar kendi hayallerini yansıtacak. Renkli atölyelerde dev şişme oyuncaklarla eğlenceye doyacaklar.

28-29 Ocak’ta Minik Pilotlar ile başlayan Forum Kayseri Çocuk Kulübü etkinlikleri; 8-9 Şubat’ta Minik Safariciler, 8-9 Mart’ta Minik Doktorlar, 5-6 Nisan’da Minik Astronotlar, 26-27 Nisan’da Lego Chima Friends, 24-25 Mayıs’ta Renkli Atölyeler ve 7-8 Haziran’da Geri Dönüşüm Atölyesi olmak üzere 14.00 – 17.45 saatleri arasında gerçekleşecek. 4 yaş ve üzeri çocukların katılabileceği etkinlikler öncesinde anne ve babaların rezervasyon için danışmaya kayıt yaptırmaları gerekecek.

Forum Kayseri Çocuk Kulübü çalışmalarına katılan çocuklar, çalışma sonunda programı başarıyla tamamladıklarına dair bir de katılım sertifikasının sahibi olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri