Forum Kayseri, romantizmi ‘Aşk Caddesi’nde yaşatacak

05 Şubat 2015 Perşembe

Forum Kayseri, bu yıl unutulmaz bir Sevgililer Günü geçirmek isteyenlere 7-15 Şubat tarihleri arasında Aşk Makinesi’nden sürpriz hediyeler dağıtacak. Ayrıca 14 Şubat’ta kurulacak Aşk Caddesi ise sevgilileri canlı müzik ve tango eşliğinde ağırlayacak. Çikolata şelalesinden ziyaretçilere çilekli çikolata ikramı yapılacak

forum-kayseri-romantizmi-ask-caddesinde-yasatacak

Açıldığı günden bu yana sunduğu alışveriş ortamı ve keyifli etkinliklerle Kayserililerin ve kenti ziyaret edenlerin yaşam merkezi haline gelen Forum Kayseri, 7-15 Şubat günleri arasında Sevgililer Günü kapsamında gerçekleştirilecek kampanya ve etkinliklerle tam bir festival alanına dönüşecek.

Sevgililer Günü’ne özel gerçekleştirilecek kampanya dâhilinde Forum Kayseri’den 150 TL alışveriş yapan ziyaretçiler, fiş ve faturalarını göstererek alacakları jetonları Aşk Makinesi’ne atarak onları bekleyen sürpriz hediyelerin sahibi olacak. ‘Adam & Eve Otel’de her şey dâhil iki gecelik konaklamanın da dâhil olduğu yüzlerce hediye Aşk Makinesi’nde talihlilerini bekliyor.

Aşk Caddesi’nde romantizm çiftleri bekliyor
Forum Kayseri’nin Sevgililer Günü sürprizleri bununla da bitmiyor. Alışveriş merkezi içinde kurulacak Aşk Caddesi’nde 14 Şubat Sevgililer Günü’nde aşkın dansı tango dansçıları ve aşkın resmini çizen ressamın yanı sıra, aşk şarkılarından oluşan mini konserler ve pandomim sanatçıları misafirlere unutulmaz anlar yaşatacak. Aşk Caddesi’nden geçenler aşklarını tazeleyecek ve sevdiğiyle keyifli bir gün geçirecek.

Ayrıca Forum Kayseri ziyaretçileri, Sevgililer Günü’ne özel olarak tasarlanacak bir alanda hatıra fotoğrafı çektirerek bu keyifli günü ölümsüz birer anı haline getirecek. Çikolata şelalesinden ikram edilecek çilekli çikolata ise tüm sevenlerin ağzını tatlandıracak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri