Forum Kayseri’de çocuk atölyeleri başlıyor

11 Eylül 2012 Salı

Forum Kayseri’de 12- 16 Eylül günleri arasında birbirinden eğlenceli çocuk atölyeleri başlıyor

forum-kayseride-cocuk-atolyeleri-basliyor

Forum Kayseri, okul çağına gelmiş çocukların heyecanlı okul serüvenlerinin başladığı bu günlerde, 12 Eylül Çarşamba’dan 16 Eylül Pazar’a kadar devam edecek atölye çalışmaları düzenliyor. Yarın (12 Eylül) ‘Kalem Kutusu Atölyesi’ ile başlayacak olan etkinlikler, ‘Kitap Ayracı Atölyesi’, ‘Çanta Atölyesi’, ‘Anahtarlık Atölyesi’ ile devam edip ‘Cüzdan Atölyesi’ ile sonlanacak.

Beş gün boyunca saat 14.00 ila 18.00 arasında eğitmenler eşliğinde çalışmalarını tamamlayacak olan çocuklar, el becerilerini geliştirirken eğlenceli saatler de yaşayacaklar.

Atölye detayları:
12 Eylül Çarşamba
Kalem Kutusu Atölyesi: Çocuklar keçe, karton, boncuklar ve eva gibi malzemelerden okul kalemlerini koyabilecekleri süslü ve kullanışlı bir kalem kutusu yapıyorlar.
13 Eylül Perşembe
Çanta Atölyesi: Çocuklar sırtlarına takabilecekleri bez çantaları diledikleri gibi süslüyor, kendi tarzlarını yaratıyorlar.
14 Eylül Cuma
Kitap Ayracı Atölyesi: Çocuklar kendi kitaplarına ve defterlerinde kullanabilecekleri ayraçlarını tasarlıyorlar.
15 Eylül Cumartesi
Cüzdan Atölyesi: Çocuklar telefonlarını, paralarını ve diğer değerli eşyalarını koyabilecekleri cüzdanlarını tasarlıyorlar.
16 Eylül Pazar
Anahtarlık Atölyesi: Çocuklar anahtarlarını asabilecekleri çok çeşitli şekillerde anahtarlıklar tasarlıyorlar.

Ailelerin de izleyebileceği bu keyifli etkinliğe tüm Kayserili minikler davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri