Forum Kayseri’de gerçek uçuş deneyimine hazır olun

19 Ağustos 2014 Salı

Forum Kayseri, 17-31 Ağustos günleri arasında gerçekleşecek olan Boeing 737 simülasyon etkinliği sayesinde profesyonel bir ekip desteğiyle gerçek uçuş deneyimi yaşatıyor

forum-kayseride-gercek-ucus-deneyimine-hazir-olun

Her zaman ilkleri gerçekleştiren, Kayseri ve çevre illerin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Kayseri,  Boeing 737 uçağı ile birebir aynı kokpite sahip simülatör ile ziyaretçilerine sanal uçuş heyecanını ve deneyimini birarada yaşatıyor.

Forum Kayseri, geçen gün başlayan ve 31 Ağustos gününe kadar devam edecek etkinlikte, Boeing 737 uçağı ile birebir aynı kokpite sahip simülatör sayesinde etkinliğe katılanlara gerçek uçuş heyecanı yaşatacak. Bir uçuş esnasında yaşanabilecek her anı bire bir yaşatan cihaz sayesinde katılımcılar uçak kullanmanın tarifsiz heyecanını tadacak.

Ziyaretçilerin Forum Kayseri’den yapacakları 75 TL ve üzeri alışverişlerde bir biniş kartı kazandıkları etkinlik yoğun ilgi görüyor. Forum Kayseri bu benzersiz deneyimi yaşamak için herkesi Boeing 737 Simülasyon etkinliğine davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri