Forum’la Bingola

27 Aralık 2013 Cuma

Forum Çamlık, geleneksel yılbaşı eğlencesi tombalayı Facebook sayfasına taşıyor

forumla-bingola

Geleneksel yılbaşı eğlencesi tombala, Forum Çamlık ziyaretçilerine yeni yıl hediyeleri kazandırıyor. 30 Aralık’a kadar Forum Çamlık Facebook sayfasındaki ‘Forum’la Bingola’ oyununa katılan ziyaretçiler 1’inci çinko, 2’nci çinko ve tombala yaparak sürpriz hediyelerin sahibi oluyor.

Forum Çamlık, yeni yıl için geri sayımın başladığı bugünlerde, geleneksel yılbaşı eğlencesi tombalayı Facebook sayfasına taşıyarak, eğlence ve heyecanı başlatıyor. Forum Çamlık Facebook sayfasındaki ‘Forum’la Bingola’ oyununa katılanlar, sürpriz hediyelerin sahibi oluyor.

‘Forum’la Bingola’ oyununa katılmak için, Forum Çamlık Facebook sayfasını beğenmek ve 30 Aralık’a kadar her gün saat 19.00’da gerçekleşecek tombala çekilişi için bir kart seçerek yer almak gerekiyor.  Çekilişin başlamasıyla ziyaretçiye özel tombala kartındaki sayılar, çekilen numaralar doğrultusunda kapanmaya başlayacak. Çekiliş ilerledikçe ise 1’inci çinko, 2’nci çinko ve tombala yapan şanslı isimler belirlenecek.

Üstelik arkadaşlarını oyuna davet eden ziyaretçiler ekstra tombala kartı alma hakkı kazanarak her gün ‘Forum’la Bingola’ etkinliğine katılabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri