Gordion AVM Tülin Şahin’i ağırladı

02 Aralık 2013 Pazartesi

Arçelik’in Fashion Line serisi saç şekillendirici ürünleri, Arçelik Ankara Gordion AVM Mağazası’nda gerçekleştirilen etkinlikle Tülin Şahin tarafından tanıtıldı

gordion-avm-tulin-sahini-agirladi

Geçtiğimiz günlerde ünlü top model Tülin Şahin, Arçelik Ankara Gordion AVM Mağazası’ndaydı. Şahin, saçlarına düşkün kadınlara saçlarını Arçelik Fashion Line ürünleriyle nasıl farklı tarzlarda şekillendirebilecekleri ve hangi saç modeliyle nasıl bir giyim tarzının uygun olacağı konusunda bilgiler verdi. Kıvırcık, dalgalı ve düz saçlarla düzenlenen mini defile sonrası Şahin, gerçekleşen söyleşide Arçelik Fashion Line saç şekillendirici ürünleri ve moda hakkında konuklarla sohbet etti.

İzleyiciler arasından seçilen 3 katılımcının saçları Arçelik Fashion Line ürünleriyle yeniden şekillendirilirken şnslı kişiler, Tülin Şahin ile bir araya gelerek video çekimine katıldı ve sürpriz hediyeler kazandı.

Arçelik Fashion Line Serisi
Top model Tülin Şahin’le tanıtımı yapılan Fashion Line Serisi ürünler kadınlar için kolaylıklar sağlıyor. Kadınların kendi saçlarını evde kolayca yapmalarına olanak tanıyan Fashion Line Serisi saç kurutma makinesi, saç düzleştirici ve saç kurutma fırçasından oluşuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri