Gordion’da Kids Club’ın 2’nci yaşına Cars Silver’la kutlama

02 Nisan 2013 Salı

Gordion Alışveriş Merkezi’nde Kids Club’ın ikinci yaşı birbirinden renkli etkinliklerle kutlandı

gordionda-kids-clubin-2nci-yasina-cars-silverla-kutlama

Kids Club ile çocuklara özel dünyaların kapılarını açan Gordion Alışveriş Merkezi, Disney Pixar Gümüş Arabalar ve birbirinden eğlenceli oyunlarla gerçekleştirdiği Kids Club 2’nci yıl kutlamalarında çocukların büyük ilgisi ile karşılaştı. Etkinlikler, 3 gün sürdü. Duvarlardaki dev Şimşek Mc Quinn resmini büyük bir keyifle boyayan çocuklar, slot carlar, yeni Cars Silver serisini gösteren Cars Silver ünitesi ve en yeni Cars Silver oyuncakları ile unutamayacakları bir gün geçirdi.

Etkinliğe anne babaları ve öğretmenleri ile birlikte katılan çocuklar, eğlenceli oyunların keyfini çıkarırken, kız çocuklarının arabalara daha çok ilgi göstermesi en çok dikkat çeken şey oldu. Çocuklar, etkinlikte ayrıca uzaktan kumandalı arabalarla yarış pistinde yarışarak kum boyama, wii ve playstation oyunları ile çocuk olmanın keyfini çıkardı, Lightning Mc Queen’in yeni imajı ile fotoğraf çektirme şansına sahip oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri