Hediye Makinesi Forum Kayseri’de kazandıracak

06 Mayıs 2015 Çarşamba

Forum Kayseri, ziyaretçilerini, Türkiye’de ilk kez Forum AVM’lerde gerçekleşen “Hediye Makinesi” etkinliğine davet ediyor

hediye-makinesi-forum-kayseride-kazandiracak

Eğlenceli ve anında kazandıran etkinlikleriyle Kayserililerin buluşma noktası haline gelen Forum Kayseri, bu kez ziyaretçilerinin karşısına, Türkiye’de ilk kez Forum Alışveriş Merkezleri bünyesinde gerçekleştirilen Hediye Makinesi ile çıkıyor.

2-10 Mayıs günleri arasında 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Forum Kayseri ziyaretçileri, alışveriş merkezine kurulacak dev Hediye Makinesi’ne girerek sürpriz hediyelerin sahibi olma fırsatını yakalıyor.

İki kişilik ekiplerin katılacağı yarışmada, bir kişi Hediye Makinesi’ne bağlanıyor, diğer yarışmacı ise ekip arkadaşını dışarıdan kumanda ile kontrol ederek hediye havuzunda kazanmak istedikleri hediyeye doğru yönlendiriyor.

Tabletten sinema biletine, kozmetik ürünlerden elektronik eşyalara kadar yüzlerce sürpriz hediye Hediye Makinesi’nde Forum Kayseri ziyaretçilerini bekliyor. Forum Kayseri, düzenlemiş olduğu kampanyalarla birbirinden değerli hediyeleri anında kazandırarak yüzlerce ziyaretçisini mutlu ediyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri