Kentpark ışıksız kalıyor

22 Mart 2013 Cuma

Kentpark, destek verdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor. Türkiye’de Doğal hayatı Koruma Vakfı’nın organizasyonunda gerçekleştirilecek Dünya Saati küresel etkinliğine destek veriyor

kentpark-isiksiz-kaliyor

Küresel iklim değişikliğine dikkat çekmek için 23 Mart 2013 akşamı 20.30’da ışıklarını bir saatliğine kapatacak olan Kentpark, çevreye karşı duyarlılığını bir kez daha gösteriyor.

2007 yılında Avustralya’da başlayan ve 2008 yılında küresel bir kampanyaya dönüşen Dünya Saati kapsamında Sidney Liman Köprüsü, Çin Seddi, San Francisco’daki Golden Gate Köprüsü, Roma’daki Kolezyum gibi küresel öneme sahip birçok simgenin ışıklarını kapatarak katıldığı kampanyada Kentpark da Ankara’nın simgesi olarak üzerine düşen sorumluluğu yerine getiriyor.

“Gezegenimiz için hep birlikte ışıkları kapatıyoruz”
Dünya Saati kampanyasıyla markaların kenti Kentpark olarak ortak alanları ve cephe ışıklarını kapatarak çevre sorunlarına dikkat çekmeyi hedefliyoruz diyen Kentpark Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Mehmet Akalın, “Günlük 84.894 KW, aylık ise 2.546.845 KW elektrik tüketimi olan bir yaşam merkezi olarak tüm Kentparklıları bu kampanyanın bir parçası olmaya davet ediyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri