Kidspark Akademi başladı

20 Kasım 2013 Çarşamba

Kentpark minik ziyaretçileri için özel etkinlikler düzenliyor

kidspark-akademi-basladi

Minik ziyaretçilerini her hafta farklı bir etkinlikle buluşturan Kentpark, 9 Kasım tarihinden itibaren saat 12.00- 19.00 saatleri arasında 5 hafta sonu boyunca her hafta değişen meslek temalarıyla ziyaretçilerini ağırlayacak. 

Her hafta belirlenen meslek gruplarına göre hazırlanmış yaratıcı drama, hafıza oyunları ve etkinliklere katılacak olan çocuklar, meslekler hakkındaki temel bilgilere ve edinimlere sahip olacak.

Bu hafta sonu özel eğitmenler eşliğinde “pilot” olan çocuklar, başka bir uçak yolculuğunun serüvenini yaşadı. Nasıl pilot olunduğu,  uçak içerisindeki çalışanların görevleri, uçakta uyulması gereken kurallar gibi bilgilerin aktarıldığı ve bu bilgilerin yaratıcı drama tekniğiyle pekiştirildiği kısa atölyeler yapılarak çocukların hem eğlenmesi hem öğrenmesi sağlandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri