Kızılay’ın kumbarası ANKAmall’da doluyor

14 Ekim 2015 Çarşamba

ANKAmall, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek Kızılay’ın oyuncak ve kitap kumbarasını dolduruyor

kizilayin-kumbarasi-ankamallda-doluyor

Türk Kızılayı Ankara Şubesi tarafından ANKAmall’a konulan kumbara her geçen gün büyüyor. Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği kampanyada kitap kumbarası ve oyuncak kumbarasına atılan ve biriken kitap ve oyuncaklar yeni sahiplerine teslim edilecek. Çocukları mutlu edecek,  okuma alışkanlıklarını geliştirmeleri için, imkân sahibi olamayan çocukları kitaplarla buluşturacak kampanya ile kitaplar da değerlendirilmiş olacak. Hızla büyüyen ve oyuncak tercih ve ihtiyaçları da değişen çocuklara da birbirinden güzel oyuncaklar Kızılay tarafından ulaştırılacak.


Bütün çocuklar mutlu olsun
Bütün çocukların okuma ve oyun oynama hakkı vardır düşüncesi ile başlatılan kampanya büyük ilgi görüyor. ANKAmall ziyaretçileri alışverişe gelirken yanlarında getirdiği kitap ve oyuncakları kumbaraya atıyor ve çocukları mutlu etmenin hazzını yaşıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri