MalatyaPark Kadınlar Günü’nde buluşma noktası

07 Mart 2014 Cuma

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi çeşitli aktivitelere ve kadın dayanışmasına ev sahipliği yapacak

malatyapark-kadinlar-gununde-bulusma-noktasi

MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Kadınlar Günü’ne özel bir etkinlik düzenliyor. İl Halk Sağlığı Müdürlüğü açacağı stant ile kadınları sağlık konusunda bilinçlendirme çalışmaları yaparken, Yeşilyurt Kadın Dayanışması üyeleri, “Azzet Bacı Malatya Park’ta” isimli sergi ile ev hanımlarının el işlerini, yöresel yemekleri sergileyerek  “Biz de Varız, biz de Üretiyoruz” diyecek. 

Kadın Sığınma(Konuk) Evi’nde kalan kadınların el işleri de başka bir sergi ile ziyaretçilerin beğenisine sunulacak ve yapılacak satış ile elde edilen gelir Konuk Evi’nde kalan kadınlara harçlık olacak.

Ayrıca, Kadınlar Günü’ne özel alışverişe gelen kadın ziyaretçilere ücretsiz makyaj uygulaması MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin hediyesi olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri