Olimpiyat ateşi Malatya Park’ta yanıyor

31 Mayıs 2013 Cuma

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi bir ilke imza atıyor; Malatya’da ilk kez Spor Olimpiyatları düzenlenerek, 7’den 77’ye tüm sporseverler buluşturuluyor. Her branştan ve her yaştan sporcunun katılacağı olimpiyatlar 31 Mayıs-2 Haziran günleri arasında gerçekleşecek

olimpiyat-atesi-malatya-parkta-yaniyor

30 branşta yaklaşık 3 bin 500 sporcunun katılacağı Malatya Park Spor Olimpiyatları’nın amacı, her yaştan ve her kesimden insanı spor aracılığı ile bir araya getirip sevgi, dostluk, kardeşlik duyguları içerisinde sporla eğlencenin birleştiği bir festival ortamı yaratmak.

Spor Olimpiyatları kapsamında sokak basketbolu, beach volley, beach futbol, mini basket, mini voleybol, beach handball gibi birbirinden dinamik spor etkinlikleri gerçekleşecek. 3 gün boyunca, “O Ses Türkiye” katılımcılarından Barış Ekmen’in sunuculuğu ile yarışmalar, turnuvalar ve konserler düzenlenecek, ziyaretçiler spor ve eğlencenin iç içe olduğu bir hafta sonu geçirecek.

Bugün (31 Mayıs) saat 19:30’da yakılacak olimpiyat ateşi ile start alacak olan MalatyaPark Spor Olimpiyatları’nın açılış konseri ve imza gününün konuğu ise Demet Sağıroğlu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri