Ramazanda Meydan Merter

08 Temmuz 2013 Pazartesi

Meydan Merter ramazan boyunca devam edecek etkinliklere tüm Merterlileri bekliyor

ramazanda-meydan-merter

Meydan Merter AVM’de etkinlikler ve söyleşilerle ramazan farklı yaşanacak. 9, 10, 11, 12, 13, 14 Temmuz günlerinde her akşam 20.30’da düzenlenecek fasıl programı ile ramazan akşamlarında Meydan Merter AVM ziyaretçilerine müzik ziyafeti sunulacak.

Meydan Merter AVM, 16 ve 18 Temmuz saat 21.30’da ramazan sohbetlerinde konuğu Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile tüm Merterlileri buluşturacak.

Sohbet ve fasıl programlarının yanı sıra tüm ramazan boyunca farklı tarihlerde yapılacak Açık Hava Sinema Gösterimleri’ni izlemek için Meydan Merter AVM’de gün boyunca 10 TL’lik alışveriş yapanlar, alışveriş fişleri ile gösterim günlerinde 21.30’da film şölenine katılabilecek.

Filmler ve gösterimleri şöye: 19-21-23-25 Temmuz Mutlu Aile Defteri, 20-22-24 Temmuz Cesur Balık 2, 26-28-30 Temmuz, 1 Ağustos Hükümet Kadın, 27-29-31 Temmuz Arkadaşım Max.

Hız kesmeden devam edecek etkinliklerle ramazan akşamlarına ayrı bir lezzet katacak olan Meydan Merter AVM, tüm ziyaretçilerini, tüm aile fertlerini bekliyor. Meydan Merter AVM Müdürü İlhan Karakaya, “Ramazan boyunca devam edecek birbirinden keyifli etkinliklerde ve sohbetlerde ziyaretçilerimizi ağırlamaktan, onlarla birlikte bu heyecanı yaşamaktan büyük mutluluk duyacağız” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri