Resim yarışmasının başvuruları başladı

11 Ekim 2013 Cuma

Özdilekpark AVM, Cumhuriyetin kuruluşunun 90’ıncı yıldönümü nedeniyle bu yıl 5’incisini düzenlediği “Cumhuriyet Çocukları” konulu resim yarışmasına başvurular başladı

resim-yarismasinin-basvurulari-basladi

İlköğretim öğrencilerinin katılabileceği yarışmada, çocukların gözüyle Cumhuriyet yönetimi, Cumhuriyet bayramı coşkusu, çocukların Atatürk ve Cumhuriyet sevgisi temalarının işlenmesi ve sevgi, çoşku gibi duyguların resmedilmesi amaçlanıyor.

Öğrenciler resim çalışmalarını yarım tabaka ve A3 resim kağıtlarına pastel, guaj, akrilik, suluboya, karışık teknik, kolaj gibi şekillerde yapacak. Her öğrencinin istediği sayıda resim ile katılabileceği yarışmaya, resimlerin arka yüzüne adı-soyadı, adresi, telefonu, doğum tarihi, okulu, çalıştıran öğretmenin adı-soyadı ve telefonunun yazılması gerekiyor.  

“Cumhuriyet Çocukları” konulu resim yarışmasında, Özdilekpark AVM’deki mağazalarda kullanılmak üzere birinciye 600 TL, ikinciye 400 TL, üçüncüye 250 TL hediye çeki verilecek. Yarışmanın son başvuru tarihi 24 Ekim Perşembe günüyken, ödül töreni 29 Ekim Salı günü gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri