Süheyl ve Behzat Uygur Metroport AVM’de

14 Aralık 2012 Cuma

Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler yeni yılda Metroport AVM’de katılımcıları gülmekten kırıp geçirecek bir etkinlikle hediyeler dağıtacak

suheyl-ve-behzat-uygur-metroport-avmde

Yeni yıl için geri sayımın başladığı şu günlerde, İstanbul hem rengarenk görüntüsü hem de aktiviteleriyle 2013’e hazır. Bahçelievler’de bulunan Metroport Alışveriş Merkezi de yeni yıl için gerçekleştirdiği özel tasarım süslemesiyle konuklarına görsel şölen sunuyor.

Ayrıca AVM’nin ziyaretçilerine çok özel bir yeni yıl sürprizi var. Geçtiğimiz günlerde Metroport Club Card projesini hayata geçirerek kartla alışveriş yapan kişilere yüzlerce hediye dağıtan AVM, yeni yıl etkinliği için de yine hediyeler hazırladı. Üstelik bu hediyeler 22 Aralık Cumartesi günü sunuculuğunu Süheyl-Behzat Uygur kardeşlerin gerçekleştireceği bir aktiviteyle sahiplerini bulacak.

Mağazalardan indirim ve hediye çeklerinin yanı sıra bir çiftin de Uludağ’dan tatil kazanacağı yeni yıl aktivitesinde hediyeler oldukça eğlenceli bir yöntemle sahiplerini bulacak. Armağanlar, dev bir cam fanusun içinde uçuşurken, kişiler gözleri bağlı bir şekilde bu fanusun içinde hediye çeklerini yakalamaya çalışacak.

22 Aralık Cumartesi günü saat 14.30’da başlayacak organizasyonda cam fanusta ilk denemeyi gerçekleştirecek olan Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler ise eğlenceli sunumlarıyla yeni yıl aktivitesine renk katacak.

Her özel günde ziyaretçilerini birbirinden ünlü isimlerle buluşturan Metroport AVM’nin Club Card hediye kampanyaları 2013 yılı boyunca da farklı etkinliklerle devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri