Tasarım ürünleri sergisi Kentpark’ta

30 Haziran 2014 Pazartesi

Kentpark, 28 Haziran - 2 Temmuz günleri arasında endüstriyel tasarım ürünleri sergisine ev sahipliği yapıyor

tasarim-urunleri-sergisi-kentparkta

29 Haziran Dünya Endüstriyel Tasarım Günü etkinlikleri çerçevesinde ETMK-Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu, Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi işbirliği ile gerçekleştirilen ve bu yıl dördüncüsü yapılan Design Turkey Ödülleri kazananlarından bir kısmı ile üniversitelerin endüstriyel tasarım bölümlerinde okuyan ya da yeni mezun olmuş genç tasarımcıların projeleri “Endüstriyel Tasarım Farkındalığı” yaratmak için Kentpark Alışveriş Merkezi’nde sergileniyor.

Dünya çapındaki temsilciler Hakan Gürsu-Designnobis, Ece Yalım Design Studio ürünlerini Türk tasarımının dünyadaki yerini göstermek üzere ziyaretçilerle bir araya getiyor. Endüstriyel tasarım mesleğinin sadece estetik kaygılar ve görsel değerler taşımaktan öte hayatın her alanında önemli bir yer teşkil ettiğini sergiye katılan diğer projelerle de göstermeyi hedefliyor. 28 Haziran - 2 Temmuz günleri arasında Kentpark Alışveriş Merkezi -1’inci katta ziyaretçileriyle buluşuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri