Trafik Haftası Kentpark’ta kutlanıyor

03 Mayıs 2013 Cuma

Trafik Güvenliği ve Eğitim Haftası Etkinlikleri dopdolu içeriğiyle Kentpark AVM’de kutlanıyor

trafik-haftasi-kentparkta-kutlaniyor

Her yıl dünyada ortalama 1,2 milyon Türkiye’de ise yaklaşık 10 bin insanın hayatını kaybettiği trafik kazalarını önlemek ve azaltmak adına kamuoyunu bilinçlendirecek etkinliklerin gerçekleştirileceği Trafik Güvenliği ve Eğitimi Haftası Ankara Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Kentpark AVM işbirliği ile 4 Mayıs tarihinde gerçekleşiyor.

Akülü araçlarla trafik eğitim parkuru Kentpark’ta
Kentpark AVM’de Trafikte Sorumluluk Hareketi Projesi ve Dünya Sağlık Örgütü’nün “Güvenli Trafik Projesi”nin tanıtım ürünlerinin yanı sıra trafik polislerince kullanılan malzemelerin sergileneceği stantlar kuruluyor. Trafik güvenliği ile ilgili videoların tüm gün Kentpark AVM içerisinde bulunan LCD ekranlardan yayınlanacak olan etkinlikte akülü araçlarla trafik eğitim parkuru uygulamalı şekilde trafik tecrübesi sunuyor.


Alkol gözlüğü ile sürüş testiEtkinlik kapsamında alkol gözlüğü ile alkolün sürücüler üzerindeki etkisini göstermeye yönelik penaltı uygulaması gerçekleştiriliyor. Ankara Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün ve Kentpark AVM’nin hafta kapsamında hazırladığı promosyon ürünler, kurulan stantlarda sunuluyor.

Çocuklar için karagöz trafikte
Çocuklara yönelik Ahşap Adımlar Kukla Atölyesi üyeleri tarafından orta oyunu tarzında hazırlanan “Karagöz Trafikte” oyunu ve transformers robotlar eşliğinde animasyon gösterisi çocuklara eğlenirken trafik bilgisi aşılıyor. Bunun yanı sıra çocuklara bu hafta kapsamında eğlenceli promosyon ürünler de hediye ediliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri