Türkan Şoray Sergisi, Kale Outlet Center’da

18 Mart 2013 Pazartesi

“Geçmişten Geleceğe İz Bırakan Türkan Şoray Fotoğrafları Sergisi” 27 Mart’ta Kale Outlet Center’da açılacak

turkan-soray-sergisi-kale-outlet-centerda

Kale Outlet Center’ın 26 bin metrekarelik olan tüm alanını, tüm koridorları,  tüm mağaza vitrinleri, Türk sinemasının Sultanı’nın, Türkiye’nin Sultanı’nın Türkan Şoray’ın fotoğraflarıyla donatılacak. Bu sergi Yaşayan bir efsane için yapılan en büyük fotoğraf sergisi olması nedeniyle hem Türkiye’de hem de dünyada bir ilk.

Aylar boyunca çok büyük arşiv çalışması yapılarak hazırlanan sergi için tam 50 kişi Türkan Şoray fotoğraflarını önce aradı ve buldu. Bin 500 adet fotoğrafın en yeni teknoloji ile baskı çalışması  yapıldı ve  fotoğrafların basımı 1 ay sürdü.

Türkan  Şoray  fotoğraf  sergisini Guiness Rekorlar Kitabı’na başvurusu yapıldı, eğer başvuru onay alırsa, Kale  Outlet Center , Guiness Rekorlar Kitabı’ndaki yerini alacak. Türkan Şoray fotoğraflarını  sergi  satışından elde  edilen  tüm  gelir  İZEV’e yani, İstanbul Zihinsel Engelliler Vakfı’na  bağışlanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri