Ülker Smartt Kayseri’ye gidiyor

04 Şubat 2013 Pazartesi

Ülker’in çocuk markası Ülker Smartt 5’inci yılına giren etkinlikleriyle bu sene de çocukların dünyasını renklendiriyor. Doğa temalı etkinlik ile Türkiye’nin 6 ili ziyaret ediyor. Ülker Smartt 5-6 Şubat günleri arasında Forum Kayseri’de olacak

ulker-smartt-kayseriye-gidiyor

Ülker Smartt çocukları, Bugs Bunny ve arkadaşlarının da katılacağı  “Ülker Smartt’la Büyüyor, Doğayı Büyütüyorum” etkinliğine davet ediyor. Ülker Smartt doğa temasını eğlenceli bir etkinlik haline dönüştürüyor. Ülker Smartt 25 Ocak - 17 Şubat güleri arasında İstanbul, Denizli, Ankara, Kayseri, Nevşehir ve Trabzon’daki Forum alışveriş merkezlerinde özel olarak hazırlanan kış bahçelerinde çocuklarla buluşacak. Ülker Smartt 5 - 6 Şubat günleri arasında Forum Kayseri’de olacak.

Ülker Smartt’ın kış bahçesinde çocuklar önce Ülker Smartt’ın küpleri ve aromalı sütleri ile verilen çeşitli çiçeklerden oluşan “tohum kart”ları saksılara dikecek. Ekilen tohum kartlara tulumbalardan can suyunu verdikten sonra bisiklet enerjisi ile tohumların gün ışığı görmesini sağlayacaklar. Geçirdikleri bu eğlenceleri dakikaları Bugs Bunny ve arkadaşları ile çektirdikleri fotoğraflarla ölümsüzleştiren çocuklar evlerine hoş anılarla dönecek. Tohum Kartlar Ülker Smartt ürünleri ile Mart ayına kadar verilmeye devam edecek. Çocuklar evlerinde de bu etkinliği yapabilecek.

Ülker Smartt’ın 2009 yılında beri gerçekleşen etkinliklerinde yaklaşık 250 bin kişiye ev sahipliği yapıldı. Ülker Smartt çevre bilincini artırmak amacıyla, geçen yıl Tetra Pak’ın, “Küçük Şeyler Doğayı Yeniler” çevre eğitimine destek vererek 20 okulda, 6 bin öğrenci ve dolaylı olarak 6 bin ebeveyne ulaştı. “Ülker Smartt’la büyüyor, doğayı büyütüyorum” aktivitesi hakkında bilgiye Ülker Smartt’ın www.facebook.com/UlkerSmartt facebook sayfasından ulaşılabilir.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri