Hafta sonunun rengi Bulvar 216

21 Kasım 2014 Cuma

Marka karması, farklı mekân seçenekleri ve yeni nesil mimarisi ile İstanbul’a merhaba diyen Ataşehir Bulvar 216, 29 Kasım’da misafirleri için birbirinden renkli ve neşeli etkinliklerle dolu bir program hazırladı

hafta-sonunun-rengi-bulvar-216

Ataşehir’in yeni nesil yaşam merkezi Bulvar 216, 29 Kasım Cumartesi günü eğlenceli ve ilginç birçok etkinlik ile misafirlerini ağırlayacak. Ünlü şef Özgür Şef’in mutfak şovu, mutfak aletleri ile perküsyon şovu, çocuklar için tüm gün sürecek atölye çalışmaları gibi hem eğlenceli hem de farklı etkinlikler ile Bulvar 216, Ataşehir halkına merhaba diyecek.

Müzik ve eğlence bir arada
Latin müziğinin Türkiye’deki en tanınmış isimlerinden Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars, 29 Kasım Cumartesi günü özel bir performans sergileyecek. Saat 17.00’de başlayacak olan bu benzersiz konsere, müziği ve eğlenmeyi seven herkes davetli.

93 ülkede 35 milyondan fazla izleyiciye ulaşan dansın dehası Anadolu Ateşi’nin davul ve dans şovu ise saat 19.30 itibari ile başlayacak ve izleyenlere muhteşem bir gösteri sunacak.

Birçok farklı ve yeni konsept Bulvar 216’da
Geçmişten günümüze Tad Lokantası (1962), sosyal medyanın dahi çocuğu Özgür Alaz’ın dahil olduğu ve menüsü Masterchef Murat Bozok danışmanlığında hazırlanan ChopStory, Ordu’nun efsanesi Neli Pide, Özgür Şef’in çılgın burger konsepti Deli Kasap, Özsüt, McDonald’s ve McD Cafe, Carribou Cafe, Osmanlı ve Türk mutfağının çok özel tatlarının sunulacağı Humay Restoran, Uzak Doğu mutfağının enfes tatlarının yer alacağı Sushi Express Lavazza, Robert’s Coffee ile Anadolu Yakası’nın ilki, boğazın incisi Bebek Balıkçısı, Etiler Harvard Cafe, etin en lezzetlisi Gelik Restoran, The Hunger Restoran ve yanı sıra projenin sürprizlerinden olan Avrupa’nın en büyük hamburger zinciri de Bulvar 216’da yer alacak gurme markalardan sadece birkaçı.

Projede gurme yıldızlar ile birlikte Doğtaş Exclusive, Vatan Bilgisayar, Carrefour Gurme, Dore Müzik, D&R, Gratis, Forum Saat, Bayram Bal Güzellik Merkezi gibi markalar ve çocuk kulübü, kuru temizleme, terzi ve eczane gibi hizmet alanları da yer alıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri