Halil Sezai Bursa’ya geliyor

22 Aralık 2014 Pazartesi

Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai’yi hayranları ile buluşturuyor

halil-sezai-bursaya-geliyor

Büyük beğeni toplayan ve ardından devam filmi çekilen İncir Reçeli 2 filmi ile adından söz ettirmeye devam eden Halil Sezai, 28 Aralık Pazar günü saat 15:00’te 3 şarkılık akustik performans ve imza gününde hayranları ile buluşacak.

Eskişehir Atatürk Lisesi'nden ve 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü'nden mezun olan Halil Sezai, 2012 yılında Kral Tv Müzik Ödüllerinde 'En İyi Çıkış Yapan Sanatçı' ödülünü kazandı.

2011 yılında çıkardığı “Seni Beklerken” adlı albümü ile büyük başarı yakalayan sanatçının albümünde; Paramparça, Fırtına, Sonbahar, İsyan, Duman, Sevda Tanrıçası, Yanıma Gel gibi birçok eser yer alıyor.  Söz ve müziklerin birçoğu kendine ait olan sanatçı bu albümüyle yüksek satış rakamlarına ulaştı.

2013 yılında “Ey Aşk” isimli albümü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Halil Sezai, 2014 yılında vizyona girmesi beklenen ve yapımcılığını üstlendiği "Çilek" filminin çekimlerine Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde devam ediyor.

Halil Sezai’nin Bursalı hayranları ile buluşacağı akustik performans ve imza gününe tüm Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri