Hamleler Kulesite’de oynandı

21 Mayıs 2014 Çarşamba

17-19 Mayıs günleri arasında Kulesite, 19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası’nın heyecanına ev sahipliği yaptı. Katılımcıların dostluk çerçevesinde birbirlerine hamleler ile üstün gelmeye çalıştığı turnuvada birbirinden renkli görüntüler vardı

hamleler-kulesitede-oynandi

Kulesite’nin geleneksel hale getirdiği 19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası’nın 5’inci finali, büyük bir heyecana ve rekabete sahne oldu. Katılımcıların 8 yaş ve altı, 10 yaş ve altı, 14 yaş ve altı, 18 yaş ve altı kategorisinde yarıştığı 19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası kıyasıya rekabetin ve dostluğun fotoğrafını verdi.

Kulesite ve Türkiye Satranç Federasyonu Konya İl Temsilciliği ile birlikte düzenlenen turnuvanın finali 19 Mayıs’ta yapıldı. Satranç turnuvası finalinden sonra gerçekleşen kupa töreninde, kazananlara ödüller Türkiye Satranç Federasyonu ve Türkiye Satranç Federasyonu Konya İl Temsilcileri tarafından takdim edildi.

19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası hakkında konuşan Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin Müdürü Mustafa Totan; “Geleneksel hale getirdiğimiz Gençlik Kupası Satranç Turnuvası’nın bu yıl 5’inci finalini düzenledik. Katılımın her geçen yıl arttığını görmek ve böyle önemli bir spora katkıda bulunmak, çocuklarımızın heyecanına ortak olmak bizi mutlu ediyor” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri