Hande Yener Gaziantep’i aydınlattı

10 Aralık 2013 Salı

Forum Gaziantep’te yılbaşı coşkusu şölenle başladı. Hande Yener, yılbaşını kutlamaya Forum Gaziantep’te başladı

hande-yener-gaziantepi-aydinlatti

Forum Gaziantep yeni yıl etkinliklerine başladı. Gaziantep’in en yeni alışveriş ve yaşam merkezi Forum Gaziantep, göz kamaştıran yılbaşı dekorasyonunu ünlü şarkıcı Hande Yener’in katıldığı etkinlikle ziyaretçilerine sundu. Hande Yener’in düğmeye basarak Forum Gaziantep’i saran 66 bin 900 adet özel LED ampülü yaktığı etkinlik, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Forum Gaziantep’te geçtiğimiz günlerde gerçekleşen etkinlikte şarkıcı Hande Yener, tek düğmeye basarak 66 bin 900 adet özel LED ampülü yaktı. Bir anda yanan binlerce ampulle ışıl ışıl parlayan Forum Gaziantep’te Hande Yener sevilen şarkılarını seslendirerek mini bir konser verdi.

Etkinlikte konuşan Hande Yener, “Yılbaşını çok seviyorum, çünkü her yıl benim için yeni umutlar, yeni başlangıçlar ve güzel dilekler anlamına geliyor. Yılbaşı süsleri bende bu güzel duyguları çağrıştırıyor. Bugün burada birlikte yaktığımız ve Forum Gaziantep’i aydınlatan binlerce ışık gibi içinizdeki umudun ve heyecanın her zaman parlamasını diliyorum” dedi.

Hande Yener ayrıca, Forum Gaziantep Facebook sayfasında kendisiyle ilgili sorulardan oluşan mini testi doğru yanıtlayan 10 hayranıyla da bir araya geldi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri