Hayatın Merkezi’nden bilinçlendirme kampanyasına destek

22 Ekim 2014 Çarşamba

M1 Merkez Adana AVM meme kanseri bilinçlendirme etkinliğine ev sahipliği yaptı

hayatin-merkezinden-bilinclendirme-kampanyasina-destek

Ülkemizde ve dünyada her yıl Ekim ayında düzenlenen “Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı” kapsamındaki etkinliklere M1 Merkez Adana AVM’de destek oldu. AVM’ye gelen ziyaretçiler arasında farkındalık yaratmak ve “Meme Kanseri” hakkında duyarlılığı arttırmak amacıyla M1 Merkez Adana AVM’de Adana Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Meme Kanseri Bilgilendirme Standı kuruldu. Gün boyunca bilgilendirme yapılan standa ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi.

Adana Valiliği Halk Sağlığı Kanser Şubesi yetkilileri tarafından M1 Merkez Adana AVM ziyaretçilerine “Meme Kanseri”nde erken teşhisin önemi vurgulandı. Bu anlamda doktor kontrollerinin kesinlikle aksatılmaması gerektiği ve kanserden korunma yöntemleri konusunda geniş kapsamlı bilgi paylaşıldı.

M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “Ülkemizde ve dünyada çok yaygın bir hastalıkla erken teşhis ve tedavi sayesinde mücadele edilebileceğinin vurgulandığı bu tarz bilinçlendirme ve farkındalık kampanyalarını desteklemeye ve ‘Hayatın Merkezi’nde gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri