Hediye Makinesi Forum Bornova’da kazandırıyor

04 Haziran 2015 Perşembe

Forum Bornova, Türkiye’de ilk kez Forum Alışveriş Merkezleri’nde gerçekleşen bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor, tüm ziyaretçilerini Hediye Makinesi’ne davet ediyor

hediye-makinesi-forum-bornovada-kazandiriyor

6-14 Haziran günleri arasında Forum Bornova’da kurulacak Hediye Makinesi’ne girecek ziyaretçiler, arkadaşlarının yardımıyla sürpriz hediyelerden birini kazanma şansı yakalıyor.

İzmir ve çevre illerin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Bornova, hem eğlendiren hem kazandıran etkinliklerine, Türkiye’de ilk kez Forum Alışveriş Merkezleri’nde kurulan Hediye Makinesi ile devam ediyor.

6-14 Haziran günleri arasında tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapan Forum Bornova ziyaretçileri, alışveriş merkezine kurulacak dev Hediye Makinesi’ne girerek sürpriz hediyelerin sahibi olma fırsatını yakalıyor.

İki kişilik ekiplerin katılacağı yarışmada, bir kişi Hediye Makinesi’ndeki kıskaca bağlanıyor, diğer yarışmacı ise ekip arkadaşını dışarıdan kumanda ile kontrol ederek hediye havuzunda kazanmak istedikleri hediyeye doğru yönlendiriyor.

Oyuncaktan sinema biletine, hediye çekinden elektronik eşyalara kadar birbirinden güzel sürpriz hediyeler, Hediye Makinesi’nde Forum Bornova ziyaretçilerini bekliyor. Üstelik her gün bir iPad Mini ve bir iPod Shuffle hediyeler arasında.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri