İclal Aydın Agora’ya geliyor

04 Kasım 2013 Pazartesi

Oyuncu, yazar ve sunucu İclal Aydın Agora Alışveriş Merkezi’ne geliyor

iclal-aydin-agoraya-geliyor

Agora Aydın Alışveriş Merkezi, D&R mağazasının katkısıyla 9 Kasım Cumartesi günü saat 18:00’da İclal Aydın’ı ağırlıyor.

“İki aile”, “Veda”, “Sıcak Saatler”  gibi birçok dizide rol alan, birçok radyo programına imza atan, zirvedekiler adlı programıyla en iyi sabah programı ödülünü alan  ve son zamanlarda da yazar kimliğiyle ön plana çıkan Aydın, sevenleri için Agora’da  kitaplarını imzalayacak. Hayat Güzeldir,Aşklar Emanetçisi, Yaz Bitmesin, Gördüğüme Sevindim, Bir Cihan Kafes yazarın sevilen kitapları arasında.

1990 yılından beri Tiyatro ve televizyon projeleri üretiminde metin yazarlığı da yapan Aydın’ın ilk kitabı Hayat Güzeldir 2001 yılında okurla buluştu, programı için yazdığı günlükleri ve metinleri bir araya getirerek derlediği bu kitap oldukça hayranları tarafından beğeni topladı. Ardından Bitmiş Aşklar Emanetçisi (2003), Yaz Bitmesin (2004), Gördüğüme Sevindim (2005), Evlerin Işıkları Bir Bir Yanarken (2009), Senin Adın Bile Geçmedi(2009), Kâğıt Kesikleri(2010) isimli kitapları yayımlanan yazarın son kitabı “Bir Cihan Kafes”in ilk baskısı 50 bin adet olarak satışa sunuldu.

Agora Alışveriş Merkezi’nde etkinlikler devam edecek
Agora Alışveriş Merkezi Hasan Noyan, İzmirlilerin buluşma noktası olan Agora’da birçok farklı etkinlik planladıklarını belirterek daha önce Can Bonomo, Yılmaz Özdil, Ozan Doğulu, Canan Tan gibi birçok ünlü ismi ağırlayan Agora Alışveriş Merkezi’nin birçok sevilen ismi konuk etmeye devam edeceğinin müjdesini verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri