“ICSC Müşteri Hizmetleri” ödülü Forum Bornova’nın oldu

12 Temmuz 2016 Salı

Forum Bornova Alışveriş Merkezi, yenilikçi ForumBox uygulaması ile Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından düzenlenen ve alışveriş merkezi sektörünün pazarlama oskarları olarak nitelendirilen Solal Pazarlama Ödülleri “Müşteri Hizmetleri” kategorisinde Gümüş Solal Ödülü’ne layık görüldü

icsc-musteri-hizmetleri-odulu-forum-bornovanin-oldu

İzmir’in prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, Türkiye’de alışveriş merkezlerinde ilk defa hayata geçirilen ForumBox uygulaması ile pazarlama dünyasının oskarları olarak nitelendiren Solal Ödülü kazandı.  Forum Bornova, ödüllerin “Müşteri Hizmetleri” kategorisinde Gümüş Solal Ödülü’ne layık görüldü. Berlin’de düzenlenen törende ödül alan ForumBox uygulaması ayrıca bugüne kadar 15 bine yakın kişi tarafından indirilen ve 5 binden fazla hediye kazandıran en yenilikçi dijital uygulamalardan biri olarak ön plana çıkıyor.


ForumBox hakkında
Forum Bornova mağazalarından alışveriş yapan ziyaretçiler, ForumBox uygulamasını akıllı telefonlarına indiriyor ve alışverişlerini uygulamaya giriyor. Forum Bornova’da yer alan ForumBox masasına giderek sisteme girdikleri alışveriş belgesini aktif hale getiren ziyaretçiler, puanlarına karşılık gelen hediyeyi anında masadan temin edebiliyor.


Kart taşıma derdi olmadan akıllı telefonlar ile kolaylıkla ulaşılabilen ForumBox uygulaması, Forum Bornova mağazalarından yapılan alışverişlere yüzde 2 ile yüzde 10 arasında puan kazandırıyor. Ziyaretçiler, uygulama içindeki anketi doldurarak veya Forum Bornova’da check-in yaparak da puanlara puan katma fırsatı yakalıyor. Birbirinden farklı hediyeler ile alışveriş sevenlere keyifli bir deneyim vadeden ForumBox uygulaması Google Store veya App Store’da da ücretsiz olarak yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri