İllüzyonist Burak Sanlı Kayseri Park’ta

26 Temmuz 2012 Perşembe

Bu hafta sonu Kayseri Park’ta illüzyonist Burak Sanlı gösteri yapacak. Gösterilerin büyük ilgi görmesi bekleniyor

illuzyonist-burak-sanli-kayseri-parkta

Adını, ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ yarışmasıyla duyuran illüzyonist Burak Sanlı, bu hafta sonu Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde bir gösteriye hazırlanıyor. Alışılmışın dışındaki gösterileriyle büyük beğeni kazanan Sanlı’nın Kayseri Park’ta, 28 Temmuz Cumartesi günü saat 16.00 ve 21.30’da, 29 Temmuz Pazar günü ise saat 16.00 ve 21.00’da gerçekleşecek olan gösterilerinin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

2011 yılında, Uluslararası Sihirbazlar Birliği Başkanı Tony Hassini tarafından Ulusal Merlin Ödülü'ne (En iyi Büyük Sahne Sihirbazı Kategorisinde) layık görülen Burak Sanlı’nın, seyircilerden herhangi birisini sahneye alıp uçurduğu, sahnede bulunan masanın ateş böcekleri eşliğinde havalandığı, büyük bir saksının ortadan kaybolduğu ve resim defterine çizilen bowling topunun gerçeğe dönüştüğü gösterlerinin nefesler tutularak izlenmesi bekleniyor. Gösterisi sırasında kendi yöntemleriyle seyircisine illüzyon öğretecek olan Sanlı, finalde, seyircilerin ellerindeki metal kaşıkları, sadece uzaktan bakarak bükecek.

Ramazan eğlenceleri devam ediyor
Herkesin özlemini duyduğu eski ramazanlar, bu yıl Kayseri Park’ta yaşanıyor. Ramazan Sokağı’nın kurulduğu Kayseri Park’ta Osmanlı macunu, şerbet ve kâğıt helva gibi geleneksel lezzetler satışa sunulurken, ramazanın neşesi Karagöz-Hacivat’ın gösterileri ziyaretçileri keyiflendiriyor. Bu arada TV Kayseri ise gurbetteki hemşerililer için ramazan ayı boyunca Kayseri Park’tan canlı yayın yapıyor. Ramazan ayını dopdolu geçiren Kayseri Park, iftar sonrası daha geniş bir zamanda hizmet verebilmek amacıyla; ramazan ayı boyunca, sabah saat 11.00’de açılırken, akşam saat 23.00’te kapanacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri