İnegöl AVM, ramazanı yoğun bir programla karşılıyor

10 Temmuz 2013 Çarşamba

İnegöl AVM’de ramazan sokağı kuruluyor, her gün AVM meydanında etkinlikler yapılıyor

inegol-avm-ramazani-yogun-bir-programla-karsiliyor

İnegöl AVM, ramazan sevincini yaşıyor, İnegöllülerle paylaşıyor. Eski ramazanlar ramazan sokağı ile canlanırken, İnegöllüler gösteri, konser ve söyleşilerle keyifli vakit geçiriyor. Kahvehane, dondurmacı, pamuk helvacı, gümüşcü gibi ramazanda aranan tüm güzellikler ramazan sokağında yerini alıyor.

Karikatürcüler katılımcıların istediği çizimleri yaparken, fotoğrafçılar da geleneksel atmosferde Osmanlı kıyafetleriyle çekim yapacak. İftar saatinde ikramlar ve hediyeler verilirken, ney ve ud ile şenlenecek fasıl keyfi her akşam fastfood katında yaşanacak. Özel menülerin hazırlanacağı iftar sofraları ziyaretçilerin paylaşım duygusunu artıracak. Her gün AVM meydanında renkli etkinlikler İnegöllülerle buluşurken, Kadir Gecesi’nde de sema gösterisi sahne alacak.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri