İnegöl AVM’nin tatil etkinlikleri başladı

30 Ocak 2013 Çarşamba

İnegöl AVM, çocuklara doyasıya eğlenecekleri, aktvitelerle dolu bir yarıyıl tatili planı sunuyor. Uzman öğretmenler ve yöneticiler eşliğinde çocuklar hem eğlenecek hem de öğrenecek

inegol-avmnin-tatil-etkinlikleri-basladi

İnegöl AVM, çocukların yarıyıl tatiline renk katacak aktivitelerle dolu bir tatil planı hazırladı. Uzman öğretmenler ve yönetciler eşliğinde tüm tatil boyunca devam edecek olan etkinlikler süresince çocuklar eğlencenin tadına varacak.

26 Ocak - 10 Şubat günleri arasında her gün 14.00- 17.00 saatleri arasında fastfood katında gerçekleşecek etkinliklerle çocuklar eğlence dolu bir tatil geçirecek. Boyamadan çocukların el becerilerini geliştirebilecekleri atölyelere, tiyatrodan öğretici deneylere kadar birbirinden farklı ve öğretici birçok oyun ve aktivitenin yer aldığı etkinliklerin tümü, çocukların eğlenceli ve öğretici zaman geçirmesi için düşünüldü.

Dolu dolu bir tatil
Çocukların hem keyifli zaman geçirebilecekleri hem de öğretici aktiviterle yarıyıl tatilini dolu dolu geçirebilecekleri bu etkinlikler İnegöl AVM’den tüm çocuklara tatil armağanı. Çocuklarıyla İnegöl AVM’yi ziyaret eden herkes bu muhteşem aktivitelerden ücretsiz olarak yararlanabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri